Duben 2011

Rasy

30. dubna 2011 v 23:09 | Yuna
V Aionu jsou dvě hratelné rasy Elyos a Asmodians. Obě dvě mají stejného předka, Daevas. Ve hře ovšem nejsou jednoznačně prezentovány jako síly dobra a zla i když na první pohled by se to mohlo zdát.
Rasy jsou rozdělené na dvě skupiny a to hratelné a nehratelné-tzv. NPC rasy

Elyos

Rasa obývající spodní polovinu zničené Atreie, dnes známe jako Elysium. Po "Strašlivé Pohromě"("Epic Cataclysm") se ocitli v teplých paprscích slunce přes 750 let a díky tomuto přejícímu podnebí a podmínkám, kterých se jim dostalo se postupem času změnili na krásnou, energií zářící rasu. Nicméně, jejich velkolepost přivedlo Elyos k tomu, že se stali arogantními a sebestřednými oproti ostatním. Jsou slepě přesvědčeni, že sám Aion jim žehná a rasu Asmodianů, zavrhl do temnoty právě "Strašlivou Pohromou". Asmodiani se stali v očích Elyosů prokletými zrůdami, nikoliv již bratry.
Jako lid, jsou Elyos velice pohodlní s velice příjemným a přátelským jednáním. Před svými nepráteli ovšem svou laskavot nenabízí, před svými nepřáteli jsou to bojovníci. Vzhled jejich polobožské formy - Daeva je ohromující. Jsou obdařeni andělskými křídly, ale i přes jejich nevinnost a ohromující vzhled najdou v sobě nesmírně velkou sílu, kterou by do nich nikdo neřekl.
Nyní Elyos slouží pětici Andělských Lordů (Seraphim Lords), kteří jim pomohli vybudovat město, které nese vznešené jméno - Sanctum. Po "Strašlivé Pohromě", kdy Elyos nedoufali v záchranu, je právě Andělští Lordi vedli do bezpečí a pomohli jim dostat se z jejich zoufalé situace. U samých kořenu Věže Věčnosti, vycházejících z Elysei stráží Věž Světla, která slouží jako nekonečná vzpomínka jejich lidu, jaké strašlivé chyby se dopustil Asmodianský lid a jejich prokletí Ronící Lordi (Shedim Lords).
elyos.jpg

Asmodians

Asmodiané jsou statečná a odolná rasa, odtržená od Elyos počátkem "Strašlivé Pohromy", která byla vržena do světa temnoty a beznaděje. Přežít takové zoufalství a beznaděj je jedna věc, ale dokázat se adaptovat a začít prosperovat, byl docela jiný úkol, který tuto rasu čekal.
Jizvy, které se v Asmodianské historii nachází jsou odhaleny všemu, co se do ní troufá nahlédnout… Jak se Asmodiané ocitli po krk v jejich ledovém a temném světě, jejich těla se pomalu začala přizpůsobovat obrazu země, kde nyní žijí. V temnotě se jejich kůže zbarvila do bledých odstínů a stejně tak se musely přizpůsobit i oči. Začala se kolem nich tvořit tajuplná záře, která se pro tuto rasu stala charakteristická.
Chtějí-li, dokážou být Asmodiané nekonečně štědří a až slepě loajální. Raději by položili svůj život v bitvě, než aby opustili své přátelé a dovolili někomu ohrozit je. Nicméně, cizinci dejte si pozor… Asmodiané jsou národ, který je stále více a více nepřátelský, nebudou se rozhodovat dvakrát, než se vmísí se svou ohromnou silou do věci. Podobně jako jejich protější rasa - Elyos, Asmodianské Daevy jsou požehnáný silou a schopností létat, i když … jejich křídla jsou zatemněna mnoha těžkými roky v Asmodae, stejně jako jejich oči a kůže, stejně jako jejich končetiny i křidla prošly evolucí…
Nyní, Asmodiané následují jejich Ronící Lordy(Shedim Lords), pětici Nebeských Lordů, vedených Sielem a Israphelem, kteří brání horní polovinu Aionovy věže, Věž Temnoty. Asmodiané s jejich pomocí vybudovali město, srdce Asmodae zvané Pandaemonium.
asmos.jpg

Seznam ras za které nelze hrát - NPC rasy:

Balaur

Balaur, toto jméno, tento pojem naplňuje vše živé strachem a obavami z věcí, které tato rasa ve světě Atreie dopustila - strach a obavy ze všech jejich činů.
Mocná, vysoce inteligentní rasa, stvořená samotným Aionem, který jí udělil vládu nad celým světem Atreie včetně rasy lidí. Balaur se sžili s jejich silou velmi rychle a z panovníků se z nich stali mocní otrokáři.
Jejich posedlost mocí, kterou měli, začali ohrožovat i Věž Věčnosti a po porušení veškerých Aionových omezení a výhrad, které spolu s jejich silou dostali, donutili Aiona, aby stvořil sílu schopnou jim čelit. Aion tedy stvořil tedy Nebeské Lordy na ochranu obyvatel celé Atreie.
Po dlouhé, brutální válce, kterou Balauři vedli proti Nebeským Lordům, se při mírovém jednání, které po veškerém krveprolití přišlo, podíleli na zničení Věže Věčnosti. V odvetě za tento čin, Nebeští Lordi uvěznili Balaury uvnitř Abyss - nestálou trhlinu mezi zničenými polovinami světa Atreie.
Bohužel, nyní se Balaurům nějak podařilo uniknout z jejich věčného uvěznění a začali opět ohrožovat tento oslabený svět silou, posílenou jejich zběsilou touhou po odplatě…
balaur_small.jpg

Shugo
Rasa, která se chová stejně jak k Elyosům tak Asmodianům. Jedná se hlavně o obchodní rasu, která se bude zdržovat v Atreii. Tato rasa bude chránit trh před zloději.

Krall

Jedna z barbarských ras. Svým vzhledem připomínají obry a to je předurčuje k tomu mít neskutečnou sílu. Využívají Kobolds pro dolování Aetheru.
krall.jpg

Mau

Je to rasa humanoidních zvířat, které nalezneme v krajině Asmodians. Pro Asmodians představují značnou hrozbu. K boji používají světlou magii a meče. Jejich zvláštní schopnosti je to, že si mohou ochočit jakékoliv zvíře. Jdou do bitvy jako jedna rodina, vidí-li, že jejich blízký je v nesnázích, nebudou se bát zaútočit.
mau.jpg
Zdroj: Aion-CZ
ZPĚT

Tera Online-komix 3. díl

30. dubna 2011 v 18:39 | Yuna
Pro zvětšení obrázku na něj stačí kliknout.Už nemám na blog náladu

25. dubna 2011 v 19:20 | Yuna

Ahoj, jak se máte? Já nic moc a navíc mě už blog vůbec neba ta jsem už
přmýšlela nad tím že ho zruším. Důvodem je málo času a také že mě to nějak nebaví. Když o tom
přemýšlím tak se mi ho chce víc a víc zrušit. Částečně je to kvůli tomu že je to tu přeplácané
a nepřehledné. Nijak mě nenapadá jak to tu uspořádat...v rozcestníkách mám úplnej
bordel mno už se nebudu raši vyjadřovat.Nejlepší by bylo kdyby mi s tím blogem někdo pomáhal ale
nikdo takovej zřejmě není Blog tedy prozatím neruším ale možná
začnu novou éru na jiném blogu. Budu o tom přemýšlet tak se mějte pěkně.

Red Dragon

17. dubna 2011 v 9:40 | Yuna

Nevypadá moc přátelsky :D

Třídění Affs

12. dubna 2011 v 18:09 | Yuna
http://he.bishopburton.ac.uk/images/butterfly.png
Ahojky, po delší době musím třídit Affs. Takže vše bude probíhat následovně:
U každého Affs se budu rozhodovat jestli si ho nechám a je jedno jestli se zapíše , ale ti co zapsání budou mají větší šanci.
Do komentářů:
Jméno/Přezdívka:
Blog:
Důvod proč chceš nadále zůstat:

Třídění Affs trvá do 10.5!
Tak se zapisujte pp

Questy

5. dubna 2011 v 20:59 | Yuna

Typy Questů:

Campaign: Kampaně které davají nejvíce XP jsou asi nejobtížnější

Quest: Úkoly teré jsou téměř všude. Dávají méně XP než kampaně ale některé z nich se dají opakovat -jsou to tedy opakovací questy

Work Oder: Úkoly které získáte v hl městě zvolené frakce. Jsou spojeny s craftěním a i zbíráním surovin.

Značky
Pokud má NPC pro hráče připraveno nějaký úkol, pokračování úkolu, či už nabízí odměnu za quest, má nad sebou zobrazenou specifickou značku.

Quest :
Nový PokračováníPokračování Výběr z NPCVýběr z NPC OdměnaOdměna

Kampaň :

NovýNový PokračováníPokračování Výběr z NPCVýběr z NPC OdměnaOdměna


Jestliže má NPC nad sebou značku v šedém odstínu, znamená to, že hráč ještě nedosáhl správného levelu, aby mohl quest přijmout.

Tabulka Quests

Základní informace o tabulce Quest:
Quest Window slouží k přehledu všech nabraných nedokončených questů a zároveň nabízí přehled těch úspěšně dokončených. V okně se nacházejí tři záložky, do kterých jsou řazeny Kampaně, Questy a Work Ordery. Poté jsou jednotlivé kategorie rozřazeny podle lokací a doporučeného levelu, na kterém by se questy měli plnit. Pokud je quest určený pro přibližně stejný level hráče, tak je quest zbarven světle žlutou barvou, levelově náročnější questy jsou
značené sytě žlutou barvou a ty nejnáročnější jsou zbarveny rudě.

Podrobný posis:

Jak smazat Úkol?

Hráč může plnit najdenou až 30 Questů. Jestliže si bude hráč chtít uvolnit místo pro nový Quest, bude muset nějaký nedokončený buď dokončit nebo vzdát(tlačítko "Abandon"). Většina Questů jde vzdát a posléze opět nabrat, ale ne všechny Questy jdou vzdát a také ne všechny Questy jdou opětovně nabrat.

Kdyby jste něco nepochopily tak mi to napište a já to zkusím opravit.

ZDROJ:
Některé části textu byli zkopírovány ze Soul-Aion

Tvorba postavy

5. dubna 2011 v 19:09 | Yuna

Když se poprvé přihlásíte na svůj acc(účet) tak tam nemáte žádnou postavu.
Nejdřív než si budete moct postavu vytvořit si musíte vybrat za jako frakci budete hrát.
Na výběr jsou dvě rasy Elyos a Asmodians.
Až si rozhodnete za koho budete hrát stačí na uvedenou rasu kliknout 1x a kliknout níže na Next nebo kliknete na rasu 2x a rovnou vám naskočí další část. Upozornění- Poté co jste si vybrali jednu rasu už nemůžete hrát za tu druhou.

Poté se dostanete do další části ve které si budete vybírat class(povolání). Na výběr jsou následující classy:
Warrior- Bojovník ,álečník
Scout -Průzkumník,Skaut
Mage- Kouzelník
Priest-kněz( léčitel)

U každého classu je:
M-male-muž
F-female-žena

Když na nějaký class kliknete objeví se o něm záladní informace-bohužel v angličtině. A to
včem je dobrý. Každý class je dobrý v něčem někdo dobře bojuje a dává silný rány a někdo dokože léčit.
Když si vyberete nějaký class stačí kliknout na Next a přesunete se dál.
(Klik pro zvětšení)
Teď se teprve dostáváme k samotnému modelování postavy. Klikněte na obrázek výše kde je popsáno co k čemu slouží.
Když jste už postavu dostatečně upravily stačí už jen kliknout dole na tlačítko Create
a postava se objeví v panelu postav.Postav můžete mít celkem osm stejně jako je dohromady všech classů tak se nemusíte bát že si nevyzkoušíte hrát i za jiný class.

Fairy 01

4. dubna 2011 v 18:19 | Yuna
Upozorňuji: Není to má práce jen někoho výborně odvedená práce a já sem dávám odkaz aby jste se o tom dozvěděli i vy!
(WinRAR)
V pravo klikněte na Dowland File a začnete stahovat

Chyby blogu

4. dubna 2011 v 17:49 | Yuna

Ahoj! Sem prosím hlašte jakoukoliv chybu mého blogu ,kterou tu najdete -je jedno jaká to je třeba nefungující odkaz,chyby v textu nebo nesmyslné články a mnoho dalšího. Hlašte mi sem cokoliv co tu najdete. Kromně špatného zobrazování
layoutu za to že máte jiné rozlišení a kvůli tomu se zobrazuje špatně nemůžu.

Takže sem pište:
nefungující odkazy
chyby v textu
nesmyslné věty/články
Když jsi mým Affs a dlouho jsem tě nenavštívila. Tak se rozhodně ozvi
a mnoho dalšího

Nepište sem:
Reklamy. Ty hned mažu.
To že se vám špatně zobrazuje layout

Můžete sem klidně napsat-nevadí mi to:
Téma o kterém bych tu mohla psáta cokoliv co by blogu prospělo

Pokud bude v nějakém článku chyba dejte mi ke stížnosti odkaz na článek a zkopírujte větu ve které je chyba.Pak můžu chybu odstranit popřípadě smazat článek nebo ho přepsat.

Kdyby bylo něco nejasného pište do komentů jako chybu článku xD

Děkuju vám za hlášení chyb!

PNG-Fantasy Woman 02 Dowland

3. dubna 2011 v 18:49 | Yuna

Upozorňuji: Není to má práce jen někoho výborně odvedená práce a já sem dávám odkaz aby jste se o tom dozvěděli i vy!
(WinRAR)
V pravo klikněte na Dowland File a začnete stahovat