Květen 2011

Vyhlášení třídění Affs

30. května 2011 v 15:09 | Yuna
Ahoj, konečně jsem se rozhodla koho si za Affs nechám a koho smažu takže tady to je:
Zůstávají:
Mažu:

Toho koho jsem vymazala se už dlouho neozval/a a jeho/její blog mě už nějak nebavilo navštěvovat.Později přidám odměny pro ty co zůstaly.


James Cameron´s Avatar: The Game -Info (recenze+můj názor)

30. května 2011 v 14:39 | Yuna

http://ve3dmedia.ign.com/images/06/05/60557_AVTR_LOGO_orig.png

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Hry dle filmu se většinou dělí do dvou kategorií. Buď se jedná o paskvil vezoucí se na úspěchu filmového kolegy, nebo se vývojářům podaří vytvořit zajímavý projekt, který z filmu využije to podstatné. Avatar naštěstí patří do druhé kategorie. Ubisoft na to šel chytře a místo omývání filmu (na který se stejně půjde podívat 90% populace Země) se rozhodl všem potenciálním divákům rozšířit obzory. Hra tak popisuje místo událostí filmu začátek samotného konfliktu korporace těžící drahocenný minerál Unobtanium a domorodých šmoulů Na´vi bránících svůj domov. To samozřejmě dává vývojářům velkou svobodu a určité odpoutání od scénáře, čehož také bohatě využívají.

Tak jsem si dala od blogu pauzu :D

22. května 2011 v 18:59 | Yuna
Ahoj, tak už podle nadpisu jde poznat že jsem nic nepřidávala. Snad to nevedí a co nejdříve budu více aktivní.

Mám v plánu přidat zase několik návodů k Aion. Taky sem budu dávat hry které mě zaujmuly...njn před vánoci jsem
nevěděla jakou si přát hru k Vánocům a tedˇchci dalších 5 ..heh no takže v nejbližší době tu něco snad přibude
do té doby se mějte hezky


Diplomy, avatary,bannery a další for me

14. května 2011 v 16:19 | Yuna
AVATARY:
Od Lucík:__________________________________________________________________________________

BANNERY:
Od Lucík:


Od Wormy:
_________________________________________________________________________________

VÝZNAMNĚJŠÍ DIPLOMY:

I ♥ Elyos

14. května 2011 v 15:56 | Yuna
V tomto článku se shromažďují jaké koliv obrázky, videa a mnoho dalšího k rase Elyos ze hry Aion.Kvůli tomu že jsem to měla předrím v menu a zachvíli by se tam nic nevešlo. Tak to bude tedy tady :)

Zas new layout :D

13. května 2011 v 14:29 | Yuna
Ahojky, u každého layoutu co jsem sem nastavila mi něco vadilo...takže jsem udělala zase nový.
Tak doufám že u tohohle mi nebude nic vadit k layoutu jsem taky vyrobila nové popisky do menu a volitelného horníh
boxu.Doufám že se vám správně zobrazuje. Pokud ne tak to není moje vina.

Více v C.Č.

Elyoský pohled

9. května 2011 v 21:40 | Yuna
Předmluva ke knize Elyos

znak-elyos.pngPřesně tento den před rokem přišli. Ti ďábli, ti prokletí Asmodiané. Zjevili se odnikud, proskočili jedním z našich portálů jen pár okamžiků poté, co naši legionáři odešli. Zbabělci. Masakrovali nás na místě a ač naši nejodvážnější se snažili co nejvíce vzdorovat jejich útokům, jakou skutečnou naději měli proti těmto nesmrtelným? Utekl jsem. Necítím hanbu, když tohle měla říkám, utekl jsem a schoval se, zatímco Asmodianští útočníci zabíjeli mé přátele, sousedy i celou mou rodinu. Někdo si musí pamatovat tyto činy, protože právě díky těmto činům může rozumná bytost vidět, kdo z našich lidí je čestný, a kdo zlý. Utekl jsem a skryl se, a když jsem se vrátil do osady, pomohl jsem pohřbít mrtvé. "Proč?" ptal jsem se. "Proč to někdo udělal?" Poté jsem si uvědomil, jak málo vím o historii naší planety. Začal jsem zkoumat, co se stalo před tak mnoha lety, kvůli čemu jsou Elyos ve válce s těmi, které jsme kdysi považovali za bratry.

New layout

3. května 2011 v 8:39 | Yuna
Ahojky,na měsíc květen jsem nastavila nový layout s tématem Aion-Elyos tak doufám že se vám líbí.
Layouty dělám pro rozlišení 1280x1024 na mozilu firefox,taže nemůžu za to že se vám lay špatně zobrazuje..Příště se ho pokusím vytvořit tak aby seděl na víc rozlišení.
Chtěla bych ještě oznámit že jsem nemocná, takže jsem dnes a možná ještě zítra doma. Když jsem přišla včera 2.5 domů tak mě hrozně bolela hlava a potom jsem zvracela tak doufám že nebudu trpět na migrény, protože při migrénách strašně bolí hlava a zvrací se :( .To bych pak nemohla bejt moc na PC,protože ten tay vyvolává migrény.
Tak se tedy mějte hezky


Historie světa Aion

1. května 2011 v 14:19 | Yuna
world.jpg

Aion Story: Part 1 - The Beginnings

Vytoření Atreie zůstává záhadou i pro její nejstarší obyvatele. Existence Aionu, mocného objektu, které ji vytvořil, existuje jako neměnný fakt okolo této nebeské události. Jako nestárnoucí božstvo s mocí nad celým vesmírem, Aion postavil kolosální věž, která měla držet "stráž" nad událostmi v Atreii, a jejího hlavního druhu (rasy), nazývajícího se Draken-i. Tak, jako mistr hodinář vytváří elegantní hodinky, tak Aion modeloval a tvaroval každou horu, údolí a kontinent na planetě.