Srpen 2011

Bleskovka

31. srpna 2011 v 17:39 | Yuna |  Bleskovky a soutěže
Tak po malinké pauze se zase ozývám.Rozhodla jsem se sem dát bleskovku, protože končí prázdniny a zítra se věčina z nás vrátí do školy. Mě se vůbec nechce :( ...Komu by se taky chtělo? xD
Po dvouměsíční pauze :D Takže tady je ta bleskovka a odměnou je Diplom.

Nový Layout

29. srpna 2011 v 9:19 | Yuna
Hoj, tak dneska jsem konečně nastavila ten nový layout o kterém jsem se v některém z minulých článků zmiňovala. Dal mi docela zabrat ale myslím, že to za to stálo, protože se mi strašně líbí a zůstane tu opravdu dlouho. Zvolila jsem hlavně béžovou barvu, protože mi příde taková spíš neutrální a hlavně jsem změnila ten obrázek v záhlaví s mojí postavou. Myslím, že vám už lezla na nervy jako mě :D Doufám, že se vám lay líbí a taky, že vám dobře sedí ;)

The Dark River - Prolog (Úvod)

25. srpna 2011 v 20:19 | Yuna
V jednom světě se rozprostírá malé městečko podél, kterého teče řeka o niž se vypráví legenda která zní: že řeka vtahuje lidi do vírů a poté je vyplaví na úplně jiném místě. Buď mrtvé nebo živé obdařené temnou mocí...

Omluva

22. srpna 2011 v 12:59 | Yuna
POZASTAVENÍ STÁLE TRVÁ!
Ahojky, po delší době jsem se ozvala, takže bych se chtěla omluvit, protože jsem nezveřejnila úvod komixu a to z důvodu, že mi nešel internet a počítač. Předělávala jsem totiž s mamkou můj pokoj. Takže jsme malovaly a uklidily.
Co nejdřív se budu snažit zveřejnit ten úvod. Možná, že to stihnu i dnes. Rozhodně ale nic neslibuju.
Jsem ráda, že můj blog ještě někdo navšťevuje.Protože už nemám nápady co přidávat...Snad něco vymyslím.Ten komix by to mohl trošku vylepšit.
Nojo tak ja zase musim jít dělat něco jinýho takže BYE!

Nový komix

15. srpna 2011 v 21:00 | Yuna
Ahojky, 13.5. jsem vymyslela při sledování filmu krátký příběh. Přišlo mi,že bych z něj mohla udělat komix. Takže jsem hned začala přemýšlet nad tím jak by to mohlo pokračovat. Všechno co jsem zatím vymyslela jsem si někam poznamenala a dnes jsem už tedy domyslela úvod a první díl. Taky jsem zároveň vymyslela jméno a to The Dark River. Neboli " Temná řeka". Úvod tu tedy můžete čekat do čtyř dnů.


Pozastavení

11. srpna 2011 v 11:50 | Yuna
Ahojky, na chvíly budu muset pozastavit blog, protože teď mám dost starostí a nemám na něj náladu.Ale přednastavila jsem 3 články takže to tu nebude celou tu dobu mrtvý.

Více v C.Č.

Music

8. srpna 2011 v 21:25 | Yuna
Texty písní
Zpěváci/Hudební skupiny
Ostatní

Novinky blogu 01

7. srpna 2011 v 16:10 | Yuna |  Novinky blogu
Demi Lovato - Skyscrapers (Demi moc nemusím ale tahle písnička mě naprosto pohltila! fakt krásná!)
Ahojky, po nějaké době sem dávám nějaké ty novinky. Jestli se tomu tak dá říkat.

Začnu asi tím že, jak jsem psala v minulém článku , že mi nejdou přidávat komentáře. Tak jsem teď zjistila, že jdou. Bohužel ale jen na notebooku na PC ne. Jsem ráda, že to vůbec jde ale docela mě štve že to nejde i na PC :(

Nejdou mi komentovat články

5. srpna 2011 v 10:59 | Yuna
Ahojky, vždy když chci přidat k nějakému článku komentář tak to prostě nejde a objeví se tahle tabulka:

Nevíte nědo co s tím? Mě to totiž už docela dost štve. Nevím co tam mám vyplnit aby to šlo. Budu ráda za každou radu.
Takže se mějte pěkně.
Yuna

Game Maker 8

3. srpna 2011 v 18:40 | Yuna
Ahojky, našla jsem jeden prográmek na vytváření her. Takže vám ho sem dám ke stažení kdyby měl někdo zájem
Tady je takový menší náhled a nějaké to info ;)

Game Makerlupička
Tento program je určen pro vytváření různých her v 2D prostředí, jako jsou například plošinovky, bludiště, střílečky... Ovládání je jednoduché. Jestliže chcete vytvářet pouze jednoduché hry, bohatě vám postačí, když budete dělat pouze s předdefinovanými událostmi. Je ale možnost využít zvláštní programovací jazyk GML(Game Maker Language). K celému produktu, včetně tohoto jazyka je přehledná anglická nápověda. Změn v této verzi sice ubylo, o to však jsou výraznější. Program nyní umožňuje tvorbu 3D her. K tomu už se ale musí použít GML. Taktéž umožňuje vytvořit 3D zvuk.
http://redown.co/templates/black/images/download.png