Leden 2012

The Dark River - 3. díl

31. ledna 2012 v 19:29 | Yuna
PODOBNÉ ČLÁNKY:

DALŠÍ DÍL

Společně se vydaly k řece a rozhodly se že budou hledat zda s Niel nevyplavila řeka ještě něco. Třeba nějakou stopu, která by pomohla zjistit cokoli o Niel. Společně se procházely po břehu a hledaly. Jejich hledání doprovázelo dopadání kapek vody na suchou zem. Pršelo jen chvíli, a pak se nebe rozjasnilo a vysvitlo zlatavé slunce. Po chvíli společného hledání se rozdělily a každá se vydala hledat na opačnou stranu.


Popisky: Bleskovka (Rainbow)14x

30. ledna 2012 v 16:50 | Yuna |  PNG

Téma: Bleskovka (Rainbow)
Počet: 14x

- Smíte používat volně ale vždy uveďte zdroj pokud není na obrázku.
- Nesmíte nijak upravovat.
- SB nemusí uvádět zdroj
CELÝ BALÍČEK KE STAŽENÍ:
http://redown.co/templates/black/images/download.png
(Obsahuje všechny barevné verze)

PROJEKT: Teroristický útok - Hlášení 001

24. ledna 2012 v 18:09 | Yuna

Hlášení číslo 001

Dne 21.1 2012 byl zachycen atentát na naší rodinu! V domění ,že jde o teroristy jsme se chystaly k rychlé evakuaci! Teď už jsme , ale zjisti kdo v tom má prsty. K našemu překvapení jsme se dozvěděli že za podivné zvuky v koupelně,kuchyni a na WC může jedna malá Teroristka jménem MinieMouse! Ano přesně! Myš na nás chystá atentát. Vojanda se skrývá zřejmě někde za zdí nebo v bytovém jádru a chystá si tam své podlé myší plány k vyhubení lidstva!
Doufáme že všichni přežijeme tento teroristický útok!
Toť má poslední slova před válečným konfliktem!
Agentka Iveta Češková (STOPAŘKA UFÓNŮ A JINNÝCH JEVŮ A ZJEVŮ)

- Budu velice ráda za vaše názory!
- Všechny informace jsou pravdivé a nic z toho jsem si ani trochu nepřikrášlila :D

Novinky blogu 04: Jasně a stručně

22. ledna 2012 v 15:29 | Yuna |  Novinky blogu
http://www.pop-layshop.blogger.com.br/tick3.gifJe zřejmé že můj blog jde do kytek. Nějak nevim co přidávat teda kromě komixu na, který jsem se totálně vykašlala ale snad už příští víkend přibude další díl a projektu Teroristický útok ()to tu normálně chcíplo.

http://www.pop-layshop.blogger.com.br/tick3.gifTak bych se vás chtěla zeptat jestli vás napadá co bych mohla přidávat. Určitě jsem vám toho hodně slíbila a pak se na to vykašlala nebo jsem na to zapoměla. Tak jestli o něčem takovém víte tak se prosím ozvěte.

http://www.pop-layshop.blogger.com.br/tick3.gifZrovna tu sedim,čumim na monitor a píšu tenhle článek a k tomu si pouštím hudbuhttp://i4.piczo.com/view/1/g/p/0/d/l/2/q/i/9/j/l/img/i146896336_73391_2.gif?redirsrc=img Photobucket - Video and Image Hosting místo toho abych šla třeba dopsat a dofotit ten komix. Mě asi nepochopíte, ale snad se k dodělání dalšího dílu co nejdřiv dokopu.

http://www.pop-layshop.blogger.com.br/tick3.gifJinak k ostatním článkům: Budu opravdu moc ráda za vaše názory. Jak o chválu tak i o kritiku. Potřebuju znát váš názor abych věděla co mám vylepšit.


Vaše Yuna...

PROJEKT: Teroristický útok - Úvod

21. ledna 2012 v 23:10 | Yuna
Zdravím! Připravila jsem projekt a jak už z názvu vyplívá na téma teroristický útok! Neřeknu vám o co přesně půjde ale podle názvu si můžete něco málo vyvodit. Myslím, že asi nikoho nenapadne o co by mohlo jít.
Mohu vám říct, že se jedná o teroristický útok u nás doma (Berte to s rezervou. Zatím totiž nevíte co tím myslím). Průběžně vás budu informovat pomocí hlášení o dění u nás doma. První hlášení si pro vás chystám na 22.1 nebo 23.1 2012.
Ano, mám zvláštní nápady...

Tera Online-komix 7.díl

15. ledna 2012 v 19:20 | Yuna
http://www.teraportal.cz/images/phocagallery/ostatni/teracomicchapter5page3.jpg http://www.teraportal.cz/images/phocagallery/ostatni/teracomicchapter5page4.jpg
Pro zvětšení obrázku na něj stačí kliknout.

PNG- Water(Elements)

15. ledna 2012 v 18:59 | Yuna |  PNG
Rozměry: 400x180
Téma: Water (Elements)
Počet: 1x
- Smíte používat volně ale vždy uveďte zdroj pokud není moc viditelný na obrázku.
- Nesmíte nijak upravovat.
- SB nemusí uvádět zdroj

Planeta Nibiru

11. ledna 2012 v 17:39 | Yuna
http://cartachronicles.com/uploads/ultimate_800_x_600.jpg
(Sad Violin Music)

Nibiru později pojmenovaná jako Mardukova planeta

Před 20 lety, Zecharia Sitchin (lingvistický učenec a dějepisec starověkých Židů, Sumerů, Akkadianů, a dalších ranných Mezopotámských kultur) publikoval knihu 12. planeta (1976), která pojednává o pravidelně se opakujícím návratu do naší sluneční soustavy obrovské červené planety, nazvané starověkými Sumery Nibiru (babyloňany Marduk).

PNG - Fire (Elements)

10. ledna 2012 v 18:00 | Yuna |  PNG
Rozměry: 400x180
Téma: Fire (Elements)
Počet: 1x
- Smíte používat volně ale vždy uveďte zdroj pokud není moc viditelný na obrázku.
- Nesmíte nijak upravovat.
- SB nemusí uvádět zdroj.

Elder Scrolls V Skyrim: recenze

8. ledna 2012 v 16:40 | Yuna |  Recenze náhodných her

http://images.wikia.com/assassinscreed/images/6/63/SkyrimLogo.png

Recenzovaná verze: PC

Verdikt: Ve svých nejhorších chvílích Skyrim klopýtá o popletenou umělou inteligenci, pády na desktop a nedomyšlený inventář. V těch nejlepších je novodobým králem žánru.

"Prý je tu drak?" podivila se starší elfka, ale kovář ji okřiknul, že jsou to povídačky a ponořil rozžhavenou čepel do vědra s vodou. Jak to zasyčelo, vzpomněl jsem časy, kdy tyhle povídačky žily i ve světě před monitorem. "Prý je tam drak!" šířila se mezi hráči Daggerfallu zvěst, která ty zvědavé nutila znovu prolézat všechny zapomenuté kouty, ty zvědavější číst všechny knihy a ty nejzvědavější lézt do souborů hry ve snaze najít důkaz. Marně - draka sice v Daggerfallu potkáte, ale je to jen manifestace daedrického knížete Peyrita. Vypadá působivě, ale není to opravdový drak. Takový, jakého jsem viděl na vlastní kočičí oči.