Únor 2012

Pohled do historie (aneb co to kruci je?!)

29. února 2012 v 17:00 | Yuna

Kdo se chce pobavit, nechť si přečte tenhle článek.

OMG!!!! Zrovna si tak projíždím svůj blog a mrknu do archvu. Schválně se dívám na první měsíc a na první články. A řikám si krucinál co to je tyvado? No neskutěčný! Moje články byli dlouhý maximálně čtyři řádky a občas si přídu že jsem psala nějakou hatlamatilkou. Fakt, že jo! Našla jsem ale pár zajímavých věcí jako jsou, videa, obrázky, atd! Takže vám sem pro srovnání dám ty nejzajímavější věci. Doufám, že se pobavíte jako já.
(Pozn.Vše co je psáno modrou barvou je originální text z článku)

ÚNOR 2010

Jako první mě dostalo tohle! Článek měl název: " šílená a sprostá zákaznice nespokojená s dodávkou vody"
Divím se, že ten dotyčný za tu dobu to video ještě z YouTube nesmazal xD
Ale vy vůbec nevíte jak mě to video dostává. Kde jsem to jenom vyhrabala...ach jo :D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VÍCE V C.Č.

PNG- Air (Elements)

28. února 2012 v 16:59 | Yuna |  PNG
Po delší době tu je zase jeden element a to vzduch ;)
Rozměry: 400x180
Téma: Air (Elements)
Počet: 1x
- Smíte používat volně ale vždy uveďte zdroj pokud není moc viditelný na obrázku.
- Nesmíte nijak upravovat.
- SB nemusí uvádět zdroj

Novinky blogu 05: Konečně volno

25. února 2012 v 16:09 | Yuna |  Novinky blogu
Ahojky, uplynuly téměř dva měsíce od Vánočních prázdnin, ale i přez tu chvíli chození do školy jsem úplně vyšťavená. Nějak mi chybí energie. Naštěstí mě zachránilo to, že tenhle týden máme jarní prázdniny. Doufam, že si za tu dobu odpočinu a načerpám zpět svojí školou ztracenou energii. Měli jste už prázdniny? Nebo vás teprve čekají?

Zítra nebo v Neděli přidám pár obrázků k TDR. Jsou to jen ilustrační obrázky, takže se třeba ani v komixu neoběví. Ještě nevím jak stihnu nafotit fotky k dalšímu dílu. Snad bych to mohla stihnout do další Soboty. Třeba se mi to povede ještě dřív. Určitě se budu snažit zveřejnit další díl do příštího víkendu, pokud se nenaskytnou nějaké potíže.

Už asi před měsícem jsem na své ruce zkoušela něco vytvořit. Docela se mi to povedlo. O co vlastně jde? Jde o to, že jsem si na ruku namalovala kosti xD Tak jen pro zpestření tohohle článku sem dávám obrázek:
Někdy tenhle týden si zkusím něco podobného vytvořit i na obličej. Jsem opravdu zvědavá jak to dopadne. Spíš jestli to pujde potom smýt :D Jednoduše, když se to povede tak vám to vyfotím.

Chystám sem přidat další živel do mé sbírky. Už jsem zveřejnila vodu a oheň. Nakonec, až budu mít všechny to dám všechno ke stažení. Snad to někdo nějak využije.

PS. Kdyby si někdo vzpoměl na něco co jsem slíbila a pak jsem na to nějak zapoměla (U mě to ani snad jinak nejde.) Tak mi dejte vědět a já to zkusím napravit.

Přeji vám hezký den xD
Yuna

The Dark River - 4. díl cesta ke kostelu

19. února 2012 v 19:20 | Yuna

DALŠÍ DÍL

Je tu čtvrtý díl komixu TDR s názvem cesta ke kostelu. Doufám že se vám bude díl líbit. Je trošku obsáhlejší slovy, ale zase jsem nenafotila tolik fotek. Hlavně kvůli tomu, že v Aionu je těžné nafotit správné výrazy postav a jejich pocity. Částečně se mi to zkomplikovalo i nefungčností hry. Takže se omlouvám, že jsem musely na tenhle díl tak dlouho čekat.
Jinak vám chci poděkovat za názory u minulého dílu. Jsem ráda, že se vám komix líbí a čtete ho.
Přeji příjemné čtení!

Photoshop CS5 TUTORIÁL - 3D tvary

16. února 2012 v 18:39 | Yuna |  Photoshop CS5 TUTORIÁLY

3D TVARY (nejjednoduší způsob)

Tutoriál v C.Č.

PROJEKT: Teroristický útok - Hlášení 002

14. února 2012 v 19:29 | Yuna

Hlášení číslo 002
http://www.clker.com/cliparts/e/2/0/6/12154415421767612404lemmling_Simple_cartoon_mouse.svg.med.png
Asi týden teroristka MinnieMouse neprojevila žádné známky života. Všichni doufali, že si útok na lidskou rasu rozmyslela a, že k atentátu nedojde. Když jsme si už mysleli, že definitivněopustila svůj válečný bunkr a odešla válčit jinam. Tak jsem o půlnoční výpravě na WC byla nemyle překvapena. Slyšela jsem zase to její škrábání na stěnu. Určitě si připravovala materiál na svojí speciální výbušninu pro zníčení stěny, která nás od sebe oddělovala. Je tu, ale také možnost, že se snažila upozornit své myší spojence, aby jí přišly na pomoc! Společně s mamkou jsme umístily pár výbušných pastiček na místa kde jsme si myslely, že by mohla být polapena! Naše výbušné pastičky jsou bohužel stále neporušené, takže je zřejmé, že se pohybuje v jinné zóně. Doufáme, že se nám ji podaří polapit dřív než ona polapí nás a poté si nás odevede do svého podzemního, myšího vězení a nebo nás rovnou nechá popravit.
Všichni ze sebe v této válce vydáme to nejleší a budeme doufat že přežijeme!

Přejte nám štěstí! POKUSÍME SE NESKONČIT V ROUKOU MYŠÍ A ZACHRÁNIT SVĚT!
VÁLKA ZAČALA!

Agentka Iveta Češková (STOPAŘKA UFÓNU A JINÝCH JEVŮ A ZJEVŮ)

- Budu velice ráda za vaše názory!
- Všechny informace jsou pravdivé a nic z toho jsem si ani trochu nepřikrášlila :D

Ozvěna

7. února 2012 v 19:20 | Yuna
TENTO ČLÁNEK NENI NUTNO ČÍST! ZVEŘEJNILA JSEM HO JEN PROTO, ŽE NEVÍM CO PŘIDÁVAT.
http://www.picturesofwinter.net/scenewinter-4444.jpg

Ahoj, tak jestli dobře počítám, tak asi potýdnu nic nepřidávání se zase ozývám.
Řekněme, že tenhle článek je naprosto bezvýznamný. Takže není třeba ho číst. Aby to ale nebylo doslova úplně o ničem tak se tu zkusím trochu rozepsat na téma zima.

Když se řekne zima tak se lidem vybaví spousta rozdílných věcí. Mě osobně se hned jako první vybaví chlad a nejblbější roční období. Nevím kdy se to stalo ale nějak mi začala zima šíleně lézt na nervy teda jak kdy. Teď když ještě tak moc mrzne. Ale zima má i své dobré stránky. Jako je třeba lyžování, sáňkování, bruslení prostě zimní sporty a také hry. Já osobně v zimě pokud se nedá venku nic co by mě bavilo dělat. Tak si nejradši zalezu do postele k notebooku a "surfuju" na internetu. Kdyz není moc stupňů pod nulou tak se ráda procházím lesem nebo po loukách a snažím se něco fotit. Zima mi v podstatě až tak nevadí pokud mám co dělat, proto mi příjde lepší jet na hory. Tam se dá aspoň nějak aktivně zabavit např. lyžováním. Bohužel jsem ještě v životě na horách nebyla což mě dost mrzí. Mohla jsem jet na hory se školou ale to se mi zrovna dvakrát nechce.
Takže mé nesmyslné kecání o zimě utnu. Když říkám nesmyslné tak myslím opravdu nesmyslné.

Doufám že už příští víkend bych mohla přidat další hlášení teroristického útoku a další díl komixu TDR.
Takže se s vámi loučím a doufám že nikdo v těhlech mrazech nezmrzne.